HeyHey

iOS için Ses Kaydı Oluşturma ve Paylaşma Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 15.1 MB
  • Version 0.9.6
  • Dil İngilizce
  • Firma Hey Hey SpA
HeyHey uygulamasını iOS işletim sistemine sahip olan tüm iPhone ve iPad cihazlarınıza kolaylıkla yükleyebilir ve çok severek kullanacağınız sosyal paylaşım sitelerinde paylaşabileceğiniz komik ses kayıtları oluşturabileceğiniz çok eğlenceli bir uygulamaya

HeyHey uygulamasını iOS işletim sistemine sahip olan tüm iPhone ve iPad cihazlarınıza kolaylıkla yükleyebilir ve çok severek kullanacağınız sosyal paylaşım sitelerinde paylaşabileceğiniz komik ses kayıtları oluşturabileceğiniz çok eğlenceli bir uygulamaya sahip olabilirsiniz.

Sosyal paylaşım siteleri ile yakından ilgilenen ve eğlence yaşamak isteyen kullanıcılarımız için özel olarak geliştirilmiş olan bu mükemmel uygulamayı kullanmaya bayılacaksınız. Uygulama son derece kolay bir şekilde kontrol edilebilen kullanışlı menüsü ile de dikkat çekmekte ve size keyifli bir kullanım sunmaktadır.

Uygulama ile cihazınızdan 10 saniyelik bir ses kaydı oluşturacak, bu ses kaydına komik ve çok eğlenceli ses efektleri ekleyecek ve oluşturmuş olduğunuz bu eğlenceli ses kaydınızı Facebook, Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde bulunan hesaplarınız üzerinden paylaşarak takipçi ve arkadaşlarınızın bu kaydı dinlemesini ve onların da çok eğlenmesini sağlayabileceksiniz. Bu eğlenceli uygulamayı iOS tabanlı cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
HeyHey indir
DİĞER SÜRÜMLER